آیا شما هم جز افرادی هستید که قبل از هر خرید یا گرفتن یک خدمت دوست دارید اطلاعات کامل و دقیقی راجع به موضوع داشته باشید؟

آیا برایتان پیش آمده که برای مشاوره به مرکزی مراجعه کنید ولی آنطور که تمایل دارید پاسخ پرسشهایتان را دریافت نکنید؟

آیا علاقه دارید در مورد وضعیت پوست و زیبایی و درمانها و خدماتی که باعث جوانسازی و تناسب اندام شما می‌شود، بسته به شرایط بدنی، سن و میزان هزینه ای که تمایل دارید صرف کنید، اطلاعات دقیقی کسب کنید و بعد خودتان با کمک پزشک درمانتان را انتخاب کنید؟

آیا برایتان پیش آمده که برای درمان به بهترین پزشک یا کلینیک مراجعه کنید و اتفاقا بهترین درمان را هم دریافت کنید ولی احترامی که توقع دارید به شما گذاشته نشود؟ بعد از اینکه ساعتها منتظر ماندید تا بتوانید با پزشک صحبت کنید کسی به سوالات شما پاسخ درست و با حوصله ندهد؟ هیچ حق انتخابی به شما داده نشود و فقط مجبور شوید هر برنامه ای که پزشک صلاح می‌داند انجام شود و شما حتی نتوانید کوچکترین سوالی بپرسید؟ یا اصلا فرصت فکر کردن نداشته باشید و مجبور باشید فورا تصمیم بگیرید که هر چه پزشک می‌گوید انجام دهید یا مطب را ترک کنید؟

البته این طرز برخورد مختص کارهای پزشکی هم نیست در تمام کسب و کارها وضع کم و بیش به همین منوال است. اغلب صاحبان  کسب و کارها هر آنچه خودشان دارند را بهترین می‌دانند و هر آنچه را ندارند بی ارزش و بی فایده معرفی می‌کنند. کمتر فروشنده یا ارایه دهنده خدمتی با علاقه و صبر به سوالات شما پاسخ می‌دهد و اطلاعات دقیق و صحیح راجع به کالا یا خدمت و خوبی ها و بدی هایش به شما می‌دهد و از آن مهمتر اطلاعات صادقانه و دقیق راجع به کالا یا خدمتی که ندارد ولی می‌تواند به کار شما بیایید و چه بسی برای شما مناسب تر هم باشد می‌دهد.

حتما برایتان پیش آمده که رفتار فروشنده یا ارایه دهنده خدمت قبل و بعد از خرید کلا تغییر کند. تا قبل از خرید همه چیز خوب و مودبانه و با حوصله است اما بعدش انگار اصلا شما را نمی‌شناسند.

راستش را بخواهید برای ما خیلی پیش آمده که در چنین موقعیتی قرار بگیریم. اصلا آنقدر این مدل رفتار شایع شده که تصور اینکه غیر از این هم می‌تواند باشد اصلا غیرممکن به نظر می‌رسد. این شد که ما تصمیم گرفتیم حداقل در حیطه کار خودمان کاری که به نظرمان درست و حق مسلم مراجعه کننده است را انجام بدهیم.

دغدغه اصلی ما ارایه اطلاعات دقیق، علمی، به روز و کامل راجع به هر آنچیزی است  که روی زیبایی، سلامت و تناسب اندام شما تاثیر می‌گذارد چه خودمان آنرا داشته باشیم و چه نداشته باشیم. ما تلاش می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم حق انتخاب را به شما بدهیم و به جای شما تصمیم نگیریم.

ما سعی کرده ایم برای این کار محیطی آرام، شیک و در خور شان شما فراهم کنیم تا دقایقی که در مطب حضور دارید از هر نطر راحت باشید.

ما آماده ایم با روی باز و فرصت کافی به سوالات شما پاسخ دهیم و هر آنچه برای گرفتن یک تصمیم مناسب لازم است را در اختیارتان بگذاریم تا بتوانید با فراغ بال و آسودگی خیال بهترین تصمیم را بگیرید.

این قول را به شما می‌دهیم که همیشه در کنارتان باشیم چه قبل از انتخاب درمان و چه بعد از درمان در تمام مراحل درمان و نقاهت.

اگر می‌خواهید بدانید ما چه خدماتی ارایه می دهیم این بخش را ببینید، در این قسمت هم مطالب علمی و جذابی برایتان فراهم کرده ایم.

در گالری تصاویر هم می‌توانید تصاویر قبل و بعد از درمانهایی مانند بوتاکس، فیلر، مزوتراپی و… را مشاهده کنید.